На Київщині розпочали роботу мобільні групи реагування на факти домашнього насильства

Дата: 18.06.2021 10:05

Фото без опису Відтепер в Бориспільському та Броварському районних управліннях поліції з’явилися нові групи реагування на повідомлення про домашнє насильство.

До складу мобільних груп входять працівники превенції, які пройшли спеціальне навчання та підготовку. Саме вони щодня заступатимуть на службу для реагування на повідомлення про вчинення домашнього насильства, оперативно будуть йому протидіяти, проводитимуть профілактичні заходи та допомагатимуть потерпілим.

Завдання поліцейських - мінімізувати конфлікт і вирішити проблему домашнього насильства: надати допомогу постраждалим, притягнути кривдників до відповідальності та провести превентивну роботу.

Якщо Ви або Ваші близькі потребують допомоги групи реагування на факти домашнього насильства, не зволікайте і звертайтесь до поліції на спецлінію «102»або на безкоштовну національну «Гарячу лінію» з протидії домашньому насильству: 0 800 500 335 чи на короткий номер 116-123.

#поліція #поліціяКиївщини