Привітання Миколи Каськіва з Днем медика та Святом Трійці

Дата: 20.06.2021 08:32

Фото без опису Пристоличний сільський голова Микола Каськів під кінець робочого тижня  особисто привітав усі медичні колективи закладів первинки сіл ОТГ із професійним святом, поздоровив працівників медичної сфери від імені виконкому та депутатського корпусу.

Сьогодні, коли два свята співпали, сільський голова звертається до Пристоличної громади:

– У цей день найщиріші вітання та вдячність за благородну працю адресовані вам, наші медики!

Ви достойно вистояли у карантин, реалізовуєте плани з вакцинації, працюєте на благо здоров’я великої громади.

Бажаю вам, щоб до медзакладів більшість пацієнтів зверталися не через хвороби, а за отриманням дозволу відвідувати басейн, спортивні секції, за довідками про вакцинацію. Нехай наша громада буде здоровою! Зичу вам натхнення в роботі, добробуту в родинах і задоволення від життя.

Шановна громадо! Щирі вітання кожному з нагоди світлого свята Святої Трійці. Бажаю, щоб наші душі зігрівало духовне тепло, щира віра, щоб були мир і благополуччя.

Нехай Свята Трійця допомагає кожному з нас знайти шлях до досягнення благородних цілей.

У народі кажуть: Бог любить Трійцю. У Пристоличну громаду об’єдналися три сільські ради. Тож нехай нам разом вистачить мудрості, згуртованості  і любові зробити нашу спільну територію процвітаючою.

Зі святами, шановні земляки! Гарних усім вихідних!

Із повагою Пристоличний сільський голова Микола Каськів.