Зрушення в Дударкові  розпочалися з центральної частини села

Дата: 23.06.2021 00:13

Дударків поступово намагається позбутися старої звички – смітити у невідведених для цього місцях.

Так, у центрі села, неподалік гуртожитку ліквідовано велике стихійне сміттєзвалище силами Пристоличної сільської ради та за сприяння власників земельної ділянки – родини Віталія й Світлани Клишти.

На місці звалища встановлено новий критий сміттєвий майданчик під замком. Ключі мають власники квартир і сусідніх домогосподарств, які уклали договори на вивезення твердих побутових відходів.

За словами Віталія Клишти, дударківці розуміють важливість зусиль місцевої влади і представників КП щодо благоустрою, але не всі селяни здатні швидко підлаштуватися під нові вимоги. Також у громадських місцях потрібні вуличні урни.

Пристоличний сільський голова Микола Каськів оглянув колись проблемні ділянки в центрі села і дав відповідні розпорядження Владиславу Теслі – спеціалісту сільради у Дударкові.