Щасливський НВК: гості з КОДА і єдиний на Бориспільщині  кабінет, оснащений за сучасними технічними вимогами

Дата: 30.06.2021 08:51

Нещодавно  представники Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на чолі з директоркою Жанною Осипенко відвідали дві школи на Бориспільщині з метою оцінити якість  освітнього середовища та старт підготовки до нового навчального року.

Делегація подивилася на темпи будівництва школи в селі Проців і побувала у Вороньківському та Щасливському НВК.

Побаченим у найбільшому начальному закладі Пристоличної сільської ради гості задоволені.

Дирекція Щасливського НВК, окрім іншого, продемонструвала колегам єдиний на Бориспільщині повністю комп’ютеризований інтерактивний клас початкової школи, оснащений за усіма сучасними технічними вимогами.

«Один кабінет на 32 учні у нашому НВК і єдиний в районі – повністю комп’ютеризований. Маємо інтерактивний мультимедійний комплекс для змішаного навчання. На спеціальних одномісних партах у кожного першокласника – ноутбуки, які пов’язані з комп’ютером вчителя, — розповідає директор школи Юрій Йовбак. — Начальний матеріал демонструється на сенсорній дошці, яка, за потреби, ділиться на клітини-екрани за кількістю учнів. Учитель керує процесом за допомогою пульта».

Кабінет оснащений за рахунок державної субвенції. Загальна вартість обладнання і меблів оцінюється орієнтовно у понад півмільйона гривень.

У вересні тут навчатиме першокласників Тетяна Дмитрівна Рудківська. Спеціально діток у цей клас не обирали.

Амбітні плани адміністрації закладу – поступово збільшувати кількість таких кабінетів.