Пристолична сільська рада планує створити місцеву первинку

Дата: 01.07.2021 09:41

Фото без опису  30 червня на четвертій сесії Пристоличної сільської ради депутати обговорили питання 153 «Про вхід до складу Засновників та розподіл часток Засновників КНП Бориспільської районної ради Київської області «Бориспільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Підкреслювалося, що Пристолична ОТГ має одну з кращих у регіоні матеріально-технічних баз і фаховий ресурс первинної ланки медицини. Тому вхід до складу Засновників Бориспільського центру не актуальний, бо наразі триває підготовка до створення місцевого комунального некомерційного підприємства – центру первинної медико-санітарної допомоги Пристоличної сільської ради.

Нині Щасливська медична амбулаторія ЗПСМ, як і інші медзаклади ОТГ, підпорядковуються Бориспільському районному центру, куди йдуть і доходи. Створення місцевого центру дасть поштовх для розвитку первинки на базі нової медамбулаторії в селі Щасливе.

Питання 153 відправили на довивчення. А тему створення місцевої первинки детально обговорюватимуть на наступній сесії.