Про преміювання випускників-медалістів

Дата: 01.07.2021 14:02

Кількість випускників-медалістів у освітніх закладах Пристоличної ОТГ за підсумками нинішнього навчального року: Щасливський НВК – 6 золотих медалей і 2 срібні, Великоолександрівська ЗОШ – 2 золотих і одна срібна медаль.

Пристолична сільська рада 30 червня підтримала рішення про преміювання випускників-медалістів.

За «золото» випускникам-2021  із сільського бюджету передбачено 5 тис. грн. За «срібло» – 3 тис. грн.

Депутати оплесками привітали уже колишніх учнів із успішним завершенням шкільного навчання і здобуттям повної загальної середньої освіти.

Також на сесії обговорили 14-те питання порядку денного «Про розгляд депутатського звернення Отрошко І.В. про виділеня матеріальної допомоги учням-випускникам».

Зазначалося, що постійна депутатська комісія з питань фінансів і бюджету не підтримала ідею виділяти бюджетні кошти в розмірі 1 тис грн усім випускникам шкіл Пристоличної ОТГ.

Голосування ради було одностайним – пропозицію відхилили.