Пристолична сільська рада прагне підтримки ЄБРР

Дата: 02.07.2021 10:24

Пристоличний сільський голова Микола Каськів запропонував на обговорення депутатському корпусу лист до Київської обласної ради.

Мета офіційного звернення до КОР – можливість залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на реалізацію проекту «Нове будівництво каналізаційної насосної станції по вул. Броварська, 14 в селі Проліски з напірними каналізаційними колекторами».

Зазначалося, що гарантом співпраці між сільською радою і ЄБРР може виступати Київська обласна рада.

«Залучення коштів ЄБРР для нашої громади дуже важливе і ми спробуємо це зробити, заручившись підтримкою КОР.  Давайте скористаємося такою можливістю, – звернувся до депутатів Микола Каськів. – Ми стукаємо в усі двері, адже будівництво КНС у Пролісках – це вирішення екологічної проблеми регіону. На території Пристоличної сільської ради сьогодні будується кілька соціальних об’єктів, це велике навантаження на місцевий бюджет. Тому підтримка ЄБРР була б доречною».

Йшлося, що банк надає безповоротну фінансову допомогу на реалізацію об’єктів різного ступеня складності по всій Україні.

Депутати підтримали ідею звернутися до КОР із офіційним листом.

Довідка. ЄБРР є одним з найбільших інституційних інвесторів в Україні. Станом на початок червня 2021 року сукупний обсяг виділеного Україні Банком фінансування становить 14,8 млрд євро в рамках 497 проектів. На стадії реалізації знаходиться 8 спільних із ЄБРР проектів загальним обсягом позик 1679,3 млн євро.