Українська Греко-Католицька Церква планує будівництво храму

Дата: 05.07.2021 09:20

На сесійному засіданні Пристоличної сільської ради 30 червня депутати обговорили звернення Української Греко-Католицької Церкви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво храму в селі Щасливе.

Настоятель парафії повідомив, що нині місцева віруюча громада налічує 30 сімей, яким доводиться їздити до храму в Бориспіль чи Київ. Тому, за його словами, у селі Щасливе має з’явитися свій храм, побудований за власні кошти.

Після тривалої дискусії депутати не дійшли згоди щодо місця та площі виділення земельної ділянки, а також потреби будівництва храму, тому питання відправили на довивчення.