У багатодітній родині з Дударкова народилися дівчатка-двійнята. Нині батьки виховують п’ятьох дочок

Дата: 06.07.2021 23:19

Фото без опису Молоді  батьки з села Дударків Ігор Чепайда та Діана Харченко порадували приємною новиною. 06 липня у Пристоличній сільській раді щасливі батьки зареєстрували народження доньок-двійнят – Кіру і Міру. Дівчатка з’явилися на світ у одному зі столичних пологових відділень із різницею в одну хвилину під час хірургічної операції кесарів розтин.

Багатодітний батько розповідає: «Поки наша мама відходила від анестезії, малят акушерка поклала на мене. Я тримав крихіток обома руками, дивився на них і сміявся, і плакав... Вони такі гарненькі... Ці батьківські почуття не можливо  передати словами. Це подарунок долі».

Цікаво, що народження двійні – 17 червня –  співпало з 30-річчям їхнього тата. Відтепер у родині в один день три дні народження.

«Старшенька Кіра важча за сестричку, її вага 2.650, а менша Мирослава (вага 2.210) – більш криклива, – усміхаючись, розповідає Діана. – Няньчити немовлят допомагає найстарша донька, 14-річна Валерія, а ще Євгенія й Вікторія. Дівчатка дуже чекали поповнення».

Батьки розповідають, що не сподівалися на двійню, хоча в Діани в роду були двійнята. А коли на УЗД Діана почула несподівану новину, то чоловік, який чекав вагітну дружину під кабінетом, не повірив, перепитав у лікаря.

Чи важко фінансово з п’ятьма дітьми? –  запитую риторично.

«На памперси великі витрати. Я малят уже підгодовую дитячою сумішшю, – ділиться Діана. – Тату доведеться вдвічі більше працювати».

Чи планують народити ще й синочка? Відповідають, що потрібно дівчат ростити.

Тож нехай ростуть новонароджені Кіра і Міра на радість батькам здоровими та щасливими!