Триває перереєстрація документів на квартирну чергу

Дата: 08.07.2021 13:20

«Виконавчий комітет Пристоличної сільської ради подовжив термін прийому документів від осіб, які перебувають на квартирному обліку, до 01 вересня. Буде переглянуто квартирні справи, передані з усіх сіл ОТГ, і створено нову чергу. Результати будуть оприлюднені  на сайті сільської ради», – повідомила Галина Журавльова, керуюча справами (секретар виконавчого комітету).

Також вона нагадала, що на пільгову квартирну чергу мають право: учасники бойових дій, учасники бойових дій АТО/ООС, інваліди війни І і ІІ групи АТО/ООС.

На території сільради таких 18 осіб.

На перереєстрацію у загальну чергу станом на 08 червня передано 264 справи.

За словами Галини Журавльової, у 2002 році востаннє масово отримали помешкання жителі, які перебували на квартирній черзі у селі Щасливе – це у 45-квартирному будинку-довгобуді, що на вул. Фестивальна, 26. У наступні роки були лише поодинокі випадки вирішення квартирних питань тих, хто перебував на квартирному обліку.