Київська ОДА відзначила депутатів-спортсменів Пристоличної сільської ради

Дата: 09.07.2021 12:14

За підсумками другого етапу Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів Київської області, що відбувся у травні в місті Ірпінь, почесними грамотами Управління фізичної культури та спорту Київської ОДА відзначені представники збірної Пристоличної сільської ради.

Так, за зайняте третє місце в змаганнях із настільного тенісу серед чоловіків грамоту й медаль отримав депутат сільської ради Владислав Махлай.

Відзнаку вручено депутату сільської ради Роману Бєлінському за зайняте друге місце у змаганнях із шахів серед чоловіків.

Нагадаємо, капітаном збірної команди Пристоличної сільської ради був сільський голова Микола Каськів.

Також депутати Пристоличної  сільської ради ввійшли до складу збірної команди Київської області й представляли столичний регіон на завершальному етапі спартакіади в місті Чорноморськ. Очолював збірну області Микола Каськів.

Щирі вітання нашим спортсменам за участь у змаганнях і достойні результати!

Нових перемог у політиці та спорті!