Тривожний сигнал: нові випадки COVID-19 на території Пристоличної сільської ради

Дата: 14.07.2021 09:36

Головний лікар Щасливської медичної амбулаторії ЗПСМ Анастасія Покозацька 14 липня повідомила, що після місячного затишшя знову діагностовано випадки інфікування COVID-19 у селі Щасливе.

«Захворіли два жителі села Щасливе. Це молоді люди. Також один хворий із села Проліски вже одужав. До цього місяць був спокійним, без випадків інфікування, – коментує Анастасія Покозацька. – Прохання до всіх не відкладати щеплення проти COVID-19. Вакцини CoronaVac в нашому пункті щеплення вистачить для всіх бажаючих».

Також лікарка наголошує на необхідності дотримуватися усіх заходів особистої протиепідемічної безпеки.