КОДА про системи водовідведення для Гірської, Пристоличної та Бориспільської громад

Дата: 17.07.2021 18:37

15 липня заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Лісовик відвідав із робочою поїздкою Бориспільщину, зокрема Гірську сільську громаду та побував на будмайданчику нової школи.

Також разом із головою Бориспільської РДА Русланом Дяченком, керівниками департаментів ЖКХ і регіонального розвитку області та експертами Прат АК «Київводоканал» та КП «Бориспільводоканал» розглянули питання перспективного розвитку системи водовідведення Гірської, Пристоличної та Бориспільської громад.

Через стрімкий розвиток інфраструктури комунальна система водовідведення потребує розвантаження та реконструкції. На зустрічі кожна громада змогла озвучити свою позицію та шляхи подолання існуючої проблеми. Було вирішено створити робочу групу, до якої увійдуть представники громад та профільні спеціалісти для винайдення оптимального рішення ситуації, що склалася. Перше засідання робочої групи має відбутися наступного тижня.