Важлива інформація для батьків особливих дітей

Дата: 28.07.2021 12:34

Шановні батьки та особи, що їх замінюють!

Із метою визначення особливих освітніх потреб дитини, розроблення рекомендацій щодо освітньої програми, надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг відповідно до потенційних можливостей дитини та проходження комплексної оцінки розвитку дитини Вам необхідно до 23 серпня 2021 року: звернутися до Бориспільського інклюзивно-ресурсного центру Пристоличної сільської ради.

Контакти для запису на обстеження:

097-77-77-173 Дідик Інна Вікторівна, директор ІРЦ;

098-64-92-510 Олена Олександрівна, практичний психолог ІРЦ

або скористатися електронним ресурсом - система автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів: https://ircenter.gov.ua/.

Алгоритм створення он-лайн заяви

для проходження комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини

1. Для подання заяви на комплексну психолого-педагогічну оцінку відкрийте розділ «Кабінет батьків» - «Заяви».

2. Натисніть кнопку «Додати» на головній сторінці для створення нової заяви.

3. У наступному кроці з переліку оберіть область та ІРЦ, до якого подаватиметься заява і натисніть «Далі».

4. У анкеті, що відкриється, оберіть населений пункт, вкажіть заклад освіти та групу/ клас (якщо дитина не відвідує заклад освіти, ці два поля можна залишити порожніми), а також мету проведення оцінки.

5. В наступній закладці анкети заповніть дані щодо дитини. Зверніть увагу, якщо дитина не має документу паспорт та братів/сестер, відповідні поля заповнювати не потрібно.

6. Якщо дитина має свідоцтво про народження іноземного зразка, поставте в анкеті відмітку «Свідоцтво видане не в Україні». З нею у поле «Серія свідоцтва» можна буде внести будь-які символи.

7. Заповнивши анкету, натисніть «Зберегти».

8. Інформація за щойно створеною заявою відобразиться у розділі «Заяви».

(Якщо в майбутньому Ви подаватимете заяву на проходження оцінки іншому ІРЦ, при її створенні можна буде обрати дані про дитину занесені раніше).

9. Після створення заяви вона автоматично відображається в кабінеті працівника ІРЦ. Очікуйте від ІРЦ подальших вказівок щодо проходження оцінки. (Якщо ІРЦ не зв’язався з Вами протягом 10 робочих днів з моменту подання заяви, рекомендуємо звернутись до нього телефоном або ел. поштою).

Для проведення комплексної оцінки розвитку дитини необхідно підготувати наступні документи:

- документи, що засвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представників;

- свідоцтво про народження дитини;

- індивідуальну програму реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності);

- форма первинної облікової документації 112/0 "Історія розвитку дитини", затверджена Міністерством охорони здоров'я України, у разі потреби - довідки від психіатра;

Якщо дитина здобуває дошкільну або загальну середню освіту ? до заяви можуть додаватися:

- психолого-педагогічна характеристика дитини із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена відповідним педагогічним працівником та затверджена керівником відповідного закладу освіти;

- зошити з української мови, математики, результати навчальних досягнень (для дітей, які здобувають загальну середню освіту), малюнки;

- документи щодо додаткових обстежень дитини.

Графік проведення комплексної оцінки дітей:

25-27.08.2021, 30-31.08.2021 з 10.00 години.

Адреса: Бориспільський інклюзивно-ресурсний центр Пристоличної сільської ради, вул. Соборна, 16, с. Проліски, Бориспільський район, Київська область

Усі послуги центр надає БЕЗКОШТОВНО.