Сесія Пристоличної сільської ради

Дата: 09.08.2021 16:06

10 серпня 2021 року о 07-30 год. відбудеться позачергове пленарне засідання шостої сесії восьмого скликання Пристоличної сільської ради.

Порядок денний:

1.       Про затвердження Порядку денного позачергового пленарного засідання шостої  сесії   VIII скликання Пристоличної сільської ради за основу.

2.       Про затвердження Порядку денного позачергового пленарного засідання шостої  сесії  VIII скликання Пристоличної сільської ради за основу та в цілому.

3.       Про внесення змін до сільського бюджету.

4.       Про внесення змін до рішення «Про деякі питання оплати праці працівників закладів та установ, що фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету  Пристоличної сільської ради»,  затвердивши його в новій редакції.

5.       Про затвердження кандидатури на посаду заступника сільського голови з питань діяльності виконавчого комітету Пристоличної сільської ради.