Медицина: Пристолична сільська рада ввійшла до складу засновників Бориспільської БЛІЛ із часткою в статутному капіталі – 8%

Дата: 10.08.2021 14:32

Фото без опису Фото без опису Депутати Пристоличної сільської ради на липневій сесії ухвалили рішення підтримати пропозицію Бориспільської районної ради ввійти до складу засновників та розподілу часток засновників Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» з часткою в статутному капіталі – 8%, що складає 2 898 542,48 грн (два мільйони вісімсот дев'яносто вісім тисяч п'ятсот сорок дві гривні 48 копійок).

Нині Комунальне некомерційне підприємство «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» має розподіл часток засновників наступним чином:

• Бориспільська міська рада Київської області (код ЄДРПОУ 04054903), яка дії від імені та в інтересах Бориспільської міської територіальної громади – 75 %, що складає 27 173 835,75 грн (двадцять сім мільйонів сто сімдесят три тисячі вісімсот тридцять п'ять гривень 75 копійок);
  • Вороньківська сільська рада (код ЄДРПОУ 04363509), яка діє від імені та в інтересах Вороньківської сільської територіальної громади  – 9 %, що складає 3 260 860,29 грн (три мільйони двісті шістдесят тисяч вісімсот шістдесят гривень 29 копійок);
  • Гірська сільська рада (код ЄДРПОУ 04363647), яка діє від імені та в інтересах Гірської сільської територіальної громади – 5 %, що складає 1 811 589,05 грн (один мільйон вісімсот одинадцять тисяч п'ятсот вісімдесят дев'ять гривень 05 копійок);
  • Пристолична сільська рада (код ЄДРПОУ 04527520), яка діє від імені та в інтересах Пристоличної сільської територіальної громади  – 8 %, що складає 2 898 542,48 грн (два мільйони вісімсот дев'яносто вісім тисяч п'ятсот сорок дві гривні 48 копійок);
  • Золочівська сільська рада (код ЄДРПОУ 04363538), яка діє від імені та в інтересах Золочівської сільської територіальної громади – 3%, що складає  1 086 953,43 грн. (один мільйон вісімдесят шість тисяч дев'ятсот п'ятдесят три гривні 43 копійки).

Сільський голова Пристоличної сільської ради Микола Каськів підписав запропонований Статут КНП «ББЛІЛ» у новій редакції.

Пояснюючи колегіальне рішення Пристоличної ОТГ ввійти до складу засновників ББЛІЛ, Микола Каськів підкреслив, що місцева влада у такий спосіб дбає про інтереси своєї громади, гарантуючи можливість кожному отримувати усі необхідні послуги на базі вторинної ланки медицини.