Підприємства і підприємці, які впливають на формування сільського бюджету

Дата: 21.08.2021 10:20

Підприємства, які сплачують найбільші податки у бюджет Пристоличної ОТГ (І півріччя 2021 року)

ДП «ФМ ЛОЖІСТІК ДНІП­РО», с. Дударків, інвестиції – Франція (керівник Лардельє Себастьян Дені Жан-Поль Марсель)

Компанія розпочинала роботу в Україні 1996 року з 12 працівників та семи транспортних засобів, зараз розпоряджається філіями у 14 країнах світу й отримує 60% свого доходу з?за кордону, має 27 200 працівників, 4 млн кв. км складських площ і 3500 транспортних засобів.

Група позиціонує себе експертом у галузі дистрибуції, споживчих товарів, косметики і краси, промисловості та охорони здоров’я. Найбільший виторг компанія отримує від дистриб’юторсь­кої діяльності (31%) та косметичних засобів і парфумерії (28%).

ТОВ ДР. РЕДДІ’С ЛАБОРАТОРІЗ, Велика Олександрівка, (керівник Маніганахаллі Суріяпракаш Арун Прасад, Індія) займається виробництвом фармацевтичних препаратів, стабільний розвиток ТОВ «Др. Редді’с Лабораторіз» забезпечують 90 співробітників. Компанія Dr. Reddy’s вийшла на український фармацевтичний ринок у 1994 році, початковий кейс продуктів складався з восьми лікарських засобів, зараз понад 50 лікарських засобів різних форм випуску.

ДП «ЕЙВОН КОСМЕТІКС ЮКРЕЙН», с. Щасливе, (Сполучене Королівство), фірма займається оптовою торгівлею парфумними та косметичними товарами.

На косметичний ринок компанія Avon вийшла в 1997 році, посівши на ньому лідерські позиції і ставши однією з перших компаній прямого продажу в Україні. У компанії працює 1637 осіб.

ТОВ АМАКО УКРАЇНА, Проліски, (Саудівська Аравія, керівник Бородій Дмитро Володимирович), розпочала діяльність у 1996 році. Пріорітетним є продаж сільгосптехніки та запчастин, забезпечує якісний сервіс протягом всього життєвого циклу техніки. Кількість співробітників – 269.

Компанія націлена на підтримку агробізнесу як фермерських господарств, так і великих агрохолдингів.

ТОВ «ЕГЕРЗУНД СІФУД», с. Щасливе, (керівник Лисюк Сергій Анатолійович), з 2013 року займається в Україні роздрібною торгівлею рибою, ракоподібними і молюсками в спеціалізованих магазинах.

Кількість співробітників – 104 особи.

СУМІТЕК УКРАЇНА, (Японія), с. Проліски, (керівник Щербаков Олександр Миколайович), з 2003 року в Україні займається ремонтом і технічним обслуговуванням машин та устаткування промислового призначення.

Кількість співробітників – 87 осіб.

ХФК «БІОКОН», Велика Олександрівка, (керівник Павлова Віра Валеріївна), з 1997 року «Біокон» працює на фармацевтичному ринку, забезпечуючи швидке постачання якісних препаратів від виробників усього світу населенню України.

Логістичний центр «Біокон» є лідером в наданні складських послуг більш як 20 іноземним фармацевтичним компаніям.

Кількість співробітників – 168 осіб.

Сільсько­господарські підприємства

ТОВ «АГРО-РЕГІОН БОРИСПІЛЬ», с. Велика Олександрівка, (керівник Тимошенко Олександр Васильович), займається вирощуванням зернових культур: кукурудза, соя, озима пшениця, соняшник, ячмінь.

Земельний банк складає 11 тис. га, кількість співробітників – 114 осіб.

ТОВ «АГРО-ХОЛДИНГ МС», с. Чубинське, (керівник Остапенко Олексій Іванович), займається вирощуванням зернових та технічних культур із 2006 року, кількість співробітників – 223 особи.

ДП «ЧАЙКА», с. Дударків, (керівник Мельничук Анд­рій Анатолійович), основний вид діяльності – виробництво і переробка зерна на борошно та крупи. Кількість співробітників – 195 осіб.

ФОПи – найбільші платники податків у Пристоличній сільській раді:

ФОП Шевченко Леся В’яче­славівна, с. Дударків, транспортні послуги;

ФОП Деревінський Ігор Миколайович, с. Дударків, послуги вантажного транспорту;

ФОП Бердін Роман Олександрович, с. Велика Олександрівка, проводовий електрозв’язок;

ФОП Грива Олег Антонович, с. Проліски, послуги автотранспорту.