30-річчя Незалежності України Пристолична сільська рада зустрічає «великим будівництвом» за кошти місцевого бюджету

Дата: 23.08.2021 00:03

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Рахунок на мільйони: 85+127. Нині у пріоритеті місцевої влади – зведення відразу двох садочків у селах Щасливе і Велика Олександрівка. Роботи на будмайданчиках не припиняються. Такі амбіції нині не під силу навіть міським громадам. Вартість будівництва двох ДНЗ понад 212 млн грн.

Для щастя у Щасливому

Керівник будівельної ділянки у селі Щасливе, де зводиться ДНЗ, Віктор Стародубець зазначив, що будівництво не припиняється від старту робіт.

«Сільська рада дотримується усіх умов договору, затримок із надходженням коштів немає. Станом на серпень уже проплачено 9 млн грн. Наша компанія ТОВ «РОНГБУК» задоволена співпрацею з Пристоличкою», – наголосив Стародубець.

Менеджер проєкту Олександр Кріпак повідомив, що згідно з графіком до холодів компанія зобов’язується завершити зведення «коробки» будівлі й даху, встановити вікна та двері. Потім розпочнуться інженерні роботи.

За його словами, орієнтовна дата завершення будівництва – другий-третій квартал 2022 року.

Нагадаємо:

У грудні 2000-го розпочато будівництво ДНЗ в селі Щасливе на вул. Лесі Українки, 5.

Наразі активно зводиться двоповерховий дитсадок на 195 місць площею 3513, 41 м кв. на ділянці 1,3 га. ДНЗ розрахований на 10 груп, одна з яких – ясельна.

Орієнтовна кількість робочих місць – 54 вакансії.

Загальна вартість будівництва – понад 85 млн грн.

Ясла-садок у Великій Олександрівці

Паралельно неупинно триває будівництво ясел-садка на 220 місць у селі Велика Олександрівка на вул. Матросова, 14. Площа ділянки – 0,8 га. Приміщення розраховане на 11 груп.

Пристоличний сільський голова Микола Каськів наголосив, що станом на серпень із місцевого бюджету виділено понад 16 млн грн на будівництво; загальна вартість об’єкта – більш як 127 млн грн.

«Важливо, щоб роботи не зупинялися і вдалося звести стіни й дах до зими. Ми докладемо всіх зусиль, щоб обидва дитсадки були здані в експлуатацію своєчасно», – сказав Микола Каськів.