Шановна Пристолична громадо! Дорогі земляки!

Дата: 23.08.2021 00:37

Фото без опису Україна відзначає важливе свято – ювілейний День Незалежності!

Від себе особисто, від імені виконавчого комітету і депутатського корпусу Пристоличної сільської ради щиро вітаю вас із важливою датою! Ми пишаємося здобутками й успіхами нашої держави.

Це особливе свято дає підстави замислитися, чи достатньо ми на своїх місцях докладаємо зусиль, щоб наші села і міста були комфортними для проживання, чистими й зеленими. Чи єдині ми у прагненні розвивати території, підтримувати один одного?

Важливо, щоб Пристолична громада рухалася в напрямку розвитку і розбудови як єдиний злагоджений механізм. Підтвердженням правильно обраного шляху є той факт, що депутати нинішнього скликання схвалили й продовжили добрі починання своїх попередників, зокрема, в будівництві, у підтримці комунальної сфери. Відчувається системність роботи влади та зворотний зв’язок із громадою.

Перед нами багато комплексних завдань: системний благоустрій, освітлення, ремонт доріг і будівництво соціальних об’єктів. Обіцяю поступові зміни на краще в усіх сферах життє­діяльності Пристоличної громади.

Шановні земляки! Бажаю завжди бути незалежними у своєму виборі, шанувати свою землю, мову, українські традиції, поважати людей, які поряд, і любити край, де ми живемо.

Здоров’я усім нам, добробуту, миру та процвітання!

Зі святом! Слава Україні!

З повагою Пристоличний сільський голова  Микола Каськів