Підсумки святкування: як це було

Дата: 25.08.2021 13:06

Велике святкування 30-ї річниці Незалежності України, організоване Пристоличною сільською радою у селі Щасливе, відбулося на достойному рівні.

Це перше масове гуляння об’єднаної громади після періоду карантинної заборони. Захід пройшов успішно.

Такий підсумок зробив Пристоличний сільський голова Микола Каськів 25 серпня.

Керівник громади подякував організаторам заходу, учасникам святкового концерту, підприємцям, які відгукнулися на запрошення, та сільським депутатам за підтримку і допомогу, також колегам і гостям із усіх сіл громади, які завітали на свято.

«Висловлюю щиру вдячність усім, хто був причетний до організації святкування Дня Незалежності. Спасибі всім, хто був учасником свята. Перший великий спільний захід Пристоличної громади вдався. Пропозиції чи зауваження будуть враховані під час планування подібних заходів у майбутньому.  Наша мета – по-справжньому єдина і сильна Пристолична громада», – сказав Микола Каськів.