Вустами дитини: «Володимире, хочу, щоб наша держава була Щасливою, а зарплата вчителя – 1200 доларів США»

Дата: 26.08.2021 01:35

На святкуванні Дня Незалежності України у Щасливому діяла творча локація для дітей молодшого шкільного віку, організована Службою у справах дітей Пристоличної сільської ради.

Крім низки розваг, малеча мала змогу написати коротке звернення чи побажання Президенту України Володимиру Зеленському з нагоди свята й вкинути листа у скриньку бажань. Мета – дізнатися, чого насправді хочуть наші діти.

Людмила Корніяка, начальник Служби, підбиваючи підсумки заходу,  була приємно здивована дитячими запитами.

Вона відмітила, що малі зверталися до президента на «ти» й на ім’я, без по батькові. По-європейськи демократично.

«Дитячі побажання були різними. Наприклад, як до Діда Мороза: хочу собі справжній джип, а сестричці багато олівців; хочу, щоб у мене завжди був гарний настрій. Серед більш значимого: зроби так, щоб ніколи не було карантину; усім потрібен мир і свої будинки – розповідає Людмила Корніяка. – Серед найцікавішого: Володимире, хочу, щоб наша держава була Щасливою; зроби так, щоб батьки багато заробляли, а зарплата вчителя була  1200 доларів США. Найменше було безкорисливих листів, де автори бажали президенту здоров’я й нічого не просили».

Так вустами дитини глаголить істина.