Староста Василь Олійник: «Наша біда – це сміття»

Дата: 27.08.2021 11:21

Староста Василь Олійник повідомив, що боротьба зі сміттям у невідведених  для цього місцях – це головна проблема сіл Велика і Мала Олександрівка, Чубинське.

За його словами, місцеве населення залишає відходи, де заманеться: біля зупинок, у зелених насадженнях, навіть поблизу кладовищ. Порушення правил благоустрою ускладнює щоденну роботу комунальників.

«Минулої п’ятниці ми організували суботник у Великій Олександрівці, щоб прибрати центр села перед святом. Працювали співробітники сільради і КУП. А вже після вихідних комунальники вивезли причіп відходів. Прикро, що люди не розуміють, що чисто там, де не смітять. Процес благоустрою триває безперервно, але поки результати не радують», – коментує Василь Миколайович.

Староста закликає жителів дотримуватися правил благоустрою в місцях громадського призначення.

Нагадаємо, наразі триває благоустрій на території старого кладовища у селі Велика Олександрівка: до встановлених сміттєвих баків буде прокладено асфальтну доріжку та прибрано навколишню територію.