Інформація про педофіла у Дударкові —  фейк

Дата: 30.08.2021 13:02

Фото без опису Починаючи з п’ятниці, 27 серпня, до понеділка, 30 серпня, в окремі Служби Пристоличної сільської ради неодноразово телефонували невідомі з інформацією дивного змісту: буцімто у селі Дударків проживає педофіл, який становить загрозу безпеці дітей, тому його потрібно терміново затримати й вилучити з родини його власну дитину.

(Педофілія — хворобливий статевий потяг до дітей, які не досягли віку статевого дозрівання або ж знаходяться в ранній його стадії).

Особа, яка телефонувала, представлялася капітаном поліції. Згодом були дзвінки з погрозами від інших громадян, зокрема з «органів опіки і піклування», щоб пришвидшити дії  місцевих спеціалістів та їхній виїзд на місце «злочину». Телефонували також невідомі, які представлялися  телевізійниками й просили, щоб посадові особи прокоментували, чому «педофіл» на свободі.

Характерно, що зловмисники називали адресу й прізвище одного з місцевих мешканців.

Спеціалісти Служб спільно з дільничними інспекторами та представниками Бориспільського відділу поліції з’ясували, що до такого шантажу й погроз вдавалися колектори — працівники колекторської компанії, яка спеціалізується на роботі з проблемними боржниками.

Озвучена ними інформація не відповідає дійсності, тобто фейкова.

Шановні жителі Пристоличної громади! Якщо ви стали жертвою чи свідком подібних дій зловмисників, то прохання ігнорувати дзвінки, не вступати в дискусію з невідомими й повідомляти про такі факти поліцейського офіцера громади Віталія Коновалюка за телефоном 063 5835994.