Питання будівництва школи у селі Чубинське. 31 серпня – слухання справи в суді щодо визнання недійсним рішення та договору підряду

Дата: 30.08.2021 14:33

Завтра, 31 серпня, об 11:40 у господарському суді Київської області на вул. Симона Петлюри, 16/108 заплановано слухання справи за позовом керівника Бориспільської окружної прокуратури Київської області в інтересах держави в особі Північного офісу Держаудитслужби до УКБ Пристоличної сільської ради ТОВ «І.Б.К. Девелопмент» про визнання недійсним рішення та договору підряду, (укладеного Великооолександрівською сільрадою щодо будівництва школи в селі Чубинське).

Нагадаємо, 05 липня було відкладено розгляд справи.

Цього разу справа має бути розглянута, зважаючи на неодноразові її перенесення через те, що на засідання не з’являється Північний офіс Держаудитслужби, в інтересах якого прокуратурою подано позов.

«Якщо буде  достатньо доказів належного повідомлення кожної сторони, то через кілька перенесень, справа має бути розглянута судом за наданими матеріалами. 20 днів надається для апеляційного оскарження судового рішення», – прокоментувала Ірина Мисяковська, керівник відділу правового і кадрового забезпечення Пристоличної сільської ради.