Привітання Миколи Каськіва з початком нового навчального року

Дата: 31.08.2021 22:25

Фото без опису  Шановні освітяни Пристоличної громади!  Дорогі школярі, першокласники й випускники!  Шановні батьки!

1 вересня – це для кожного особливий і хвилюючий день, який дає старт новому навчальному року і підсумовує величезну підготовчу роботу, яка передувала цьому.

Розвиток і покращання матеріально-технічного забезпечення наших шкіл і садочків, будівництво нових навчальних закладів, капітальний ремонт чи реконструкція існуючих – це  пріоритетні завдання для виконавчого комітету Пристоличної сільської ради й депутатського корпусу .

Щирі вітання від сільської ради висловлюю вам, наші педагоги! Спасибі за величезну працю, за любов до дітей і високі результати. Переконаний, що професіоналізм, досвід і згуртованість допоможуть нам разом справитися з викликами освітніх реформ і відповідати вимогам часу. Бажаю шани, визнання, здоров’я й добробуту вам і вашим родинам.

Дорогі школярі! Сердечно вітаю з новим стартом. Школа знову відчиняє двері, тож не марнуйте  часу, будьте наполегливими, читайте, не бійтеся труднощів, аналізуйте, вчиться жити і радуйте батьків своїми успіхами.

Велика Пристолична громадо! Вітаю усіх зі Святом Першого дзвоника! Із Днем знань!

З повагою сільський голова Микола Каськів