Масові свята планують організовувати в кожному великому селі Пристоличної ОТГ

Дата: 02.09.2021 17:29

На початку сесійного засідання 02 вересня Пристоличний сільський голова Микола Каськів висловив вдячність депутатам за їхню активну позицію в підготовці, проведенні та участі у першому великому заході ОТГ – святкуванні в селі Щасливе 30-ї річниці незалежності України.

«Вважаю, що свято пройшло на високому рівні завдяки  командній роботі Пристоличної сільської ради, професіоналізму організаторів і учасників», –  підсумував Микола Каськів.

Депутати погодилися з висновками голови й у свою чергу подякували усім причетним до організації свята, а загальний результат охарактеризували коротко: «краще, ніж у сусідніх громадах».

Депутат Юрій Йовбак озвучив пропозицію скласти графік проведення святкувань на рік, визначивши місце проведення.

«Кожне село знатиме, на яке свято буде приймати гостей із усієї громади, тому готуватиметься заздалегідь», – сказав Юрій Йовбак.

Микола Каськів дав відповідне доручення Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я розробити графік святкувань на 2022 рік.