Депутати «за» оновлені Правила благоустрою

Дата: 08.09.2021 07:43

07 вересня на другому пленарному засіданні сьомої сесії Пристоличної сільської ради депутати, окрім розгляду понад 60 питань порядку денного, затвердили оновлені Правила благоустрою.

Відповідальний за нову редакцію Правил Олександр Строкач, заступник сільського голови, повідомив, що було взято за основу раніше існуючі вимоги до благоустрою й додано пункти, які б зобов’язували землекористувачів та орендарів доглядати за територіями, які ними використовуються. Такі доповнення розширюють повноваження інспекторів із благоустрою, дозволяючи їм взаємодіяти в однаковій мірі як із власниками земельних ділянок, так і з їх орендарями.

Повідомлялося, якщо у депутатів згодом виникне потреба доповнити Правила, то це можливо зробити рішенням сесії.

Із повним змістом документу можна ознайомитися після його оприлюднення на офіційному сайті сільради.

Нагадаємо, у четвер, 8 вересня, сільський голова Микола Каськів проведе розширену відкриту нараду з питань благоустрою в селі Щасливе о 14.00.