Своя первинка і голоси за поправки до статуту Бориспільської БЛІЛ

Дата: 08.09.2021 08:09

Депутати Пристоличної сільської ради 07 вересня одноголосно ухвалили важливе для громади рішення Про створення Комунального некомерційного підприємства «Пристоличний  Медичний Центр» Пристоличної сільської ради. Відтепер розпочнеться тривала юридична процедура реєстрації центру.

Також сільський голова Микола Каськів вніс до порядку денного питання щодо розгляду статуту (з поправками) Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, до складу співзасновників якої ввійшла Пристолична сільська рада, як і інші громади Бориспільщини. Депутати в підсумку ухвалили статут.

Тож Пристолична громада невдовзі матиме свою автономну первинку на базі Щасливської МА ЗПСМ, а послуги вторинної ланки медицини жителям наших сіл надаватиме Бориспільська БЛІЛ.