Суд: стоп будівництву школи у селі Чубинське

Дата: 08.09.2021 20:49

Станом на 08 вересня Пристолична сільська рада має усну інформацію про те, що позов керівника Бориспільської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Північного офісу Держаудитслужби господарським судом 31 серпня задоволено повністю щодо визнання недійсним рішення та договору підряду, (укладеного Великоолександрівською сільською радою з ТОВ «І.Б.К. Девелопмент» на будівництво школи у селі Чубинське).

Про це повідомила Ірина Мисяковська, керівник відділу правового і кадрового забезпечення Пристоличної сільської ради.

«20 календарних днів надається для апеляційного оскарження судового рішення. Потім рішення суду набуде чинності, ми отримаємо офіційне повідомлення. Але сьогодні можна відкрито говорити про те, що підготовчі роботи до будівництва школи поки зупиняються», – повідомила Ірина Мисяковська.

Також керівник наголосила, що Пристолична сільська рада, як правонаступник Великоолександрівської сільської ради, зробила усе необхідне до початку робіт із будівництва школи, зокрема, уклала договірні зобов’язання з підрядником, депутати визнали УКБ замовником будівництва закладу освіти, а потім з’явилася інформація про початок судового процесу щодо порушень вимог законодавства при проведенні тендерної процедури.

«Ми зробили усе необхідне для старту проєкту, але не склалося», – підсумувала Ірина Мисяковська.

Тож питання реалізації об’єкта залишається відкритим.

Керівництво Пристоличної сільської ради напрацює дорожню карту, як діяти далі. Вочевидь, доведеться повторно проводити процедуру закупівлі для визначення виконавця робіт.