Микола Каськів заявив про потребу в інвентаризації земель

Дата: 09.09.2021 09:21

На вересневому сесійному засіданні Пристоличний сільський голова Микола Каськів повідомив, що назріла потреба провести інвентаризацію земель, зокрема, на території колишньої Дударківської сільради з метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для здійснення контролю за використанням земель і прийняття на їх основі відповідних рішень органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Керівник громади вважає, що роботи з інвентаризації будуть розпочаті саме з земель Дударкова і Займища, оскільки там найпроблемніша земельна ситуація – на розгляд кожної сесії виносяться десятки питань від тамтешніх заявників.

«Я вважаю, що питання інвентаризації земель неминуче. Пропоную на найближче майбутнє призупинити розгляд земельних питань. Фахівці Пристоличної сільської ради розроблять механізм дій, ми обговоримо його з депутатами й визначимося з комплексом робіт і термінами їх проведення. Розпочнемо з колишньої Дударківської сільради, на черзі інші території ОТГ», – сказав Микола Каськів.