Розбір польотів: Микола Каськів розкритикував роботу комунальників і заявив про готовність до реорганізації КП

Дата: 10.09.2021 09:59

09 вересня Пристоличний сільський голова Микола Каськів провів відкриту розширену нараду з керівниками комунальних підприємств ОТГ.

На засіданні, яке тривало понад дві години, були  присутні: заступник сільського голови Олександр Строкач, начальник фінансового Управління Галина Катруша, начальник Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку Олександр Дригота, інспектори з благоустрою, староста Василь Олійник, депутати.

Мета наради: заслухати звіти керівників комунальних підприємств за 8 місяців. Ключові запитання: абонентська заборгованість, суми виплат за електроенергію, проблеми кадрового забезпечення, якість надання послуг і план дій розвитку КП до кінця поточного року.

У своєму виступі Микола Каськів висловив невдоволення роботою комунальних підприємств, озвучив конкретні нарікання щодо системи вивезення сміття й прибирання територій, зокрема, у селах Велика і Мала Олександрівка, Чубинське.

Сільський голова чітко наголосив, що це остання попереджувальна нарада, якщо результативність роботи комунальних підприємств не зміниться на краще, то сільською радою розглядатиметься можливість укладати угоди з управляючими компаніями щодо надання комунальних послуг.

«Я хочу, щоб керівники комунальних підприємств відповідали за результативність роботи. Потрібна якість у наданні послуг! Пройшло 8 місяців роботи і цього достатньо, щоб зробити певні висновки. Якщо наші комунальні підприємства будуть неспроможні щось змінити на краще, будемо повністю  реорганізовувати комунальну сферу і наймати управляючі компанії», – сказав Микола Каськів.

Головуючий надав слово кожному очільнику комунального підприємства. Після коротких звітів доповідачів, запитань було більше, ніж відповідей.

Про проблематику кожного КП – у наступних повідомленнях.