Стартував Олімпійський тиждень. Тривають масові спортивні заходи у ОНЗ Щасливський НВК

Дата: 10.09.2021 13:09

10 вересня у селі Щасливе стартував щорічний Олімпійський тиждень з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні, який відзначається в другу суботу вересня, починаючи з 1994 року.

Директор закладу Юрій Йовбак повідомив, що сім насичених днів здорового способу життя і радості від фізичної активності гарантовані юним учасникам спортивних змагань, флешмобів, танців, квестів, що триватимуть на території ОНЗ Щасливський НВК без вихідних.

У адміністрації закладу вважають, що головна мета проведення Олімпійського тижня для вихованців НВК триєдина: навчальна, виховна та інформативна. І, безумовно, спортивна та оздоровча.

На святкування й участь у змаганнях із різних видів спорту запрошені відомі українські спортсмени, керівництво Пристоличної сільської ради, депутати та усі охочі громадяни. Зроблено успішний старт!

Нагадаємо, 11 вересня спортивні заходи «Богатирські ігри», організовані Управлінням гуманітарного розвитку та охорони здоров’я Пристоличної сільської ради, відбудуться в селі Проліски, на вул. Паркова, 9, початок о 12.00.

Долучайтеся!