Виконком: Програми осінніх святкувань і коригування проєкту ДНЗ у селі Велика Олександрівка

Дата: 17.09.2021 09:25

На засіданні виконавчого комітету Пристоличної сільської ради, яке відбулося 16 вересня, було розглянуто 25 питань порядку денного.

Зокрема такі:

про затвердження Програми святкування Дня працівників освіти в с. Щасливе (ЩНВК);

про затвердження Програми святкування Дня бібліотекаря та 45-річчя Пролісківської сільської бібліотеки в с. Проліски;

про затвердження Програми святкування Дня захисника та захисниць України у селах Щасливе (ЩНВК), Дударків (сільський будинок культури), Велика Олександрівка (ЗОШ).

Також на засіданні розглянуто і підтримано листа від УКБ, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку щодо  надання дозволу на коригування проєктно-кошторисної документації «Будівництво дошкільного навчального закладу загального розвитку (ясла-садок) на 220 дітей по вул.Матросова,14 в с. Велика Олександрівка Бориспільського району Київської області».

Повідомлялося, що підрядник ПрАТ «БКБМ» ініціював таке коригування, обґрунтовуючи тим, що у процесі будівництва з’явилися додаткові роботи й витрати, що непередбачено проєктом.

Будівництво ДНЗ нині активно триває, внесення змін до проєкту не вплине на швидкість процесу робіт на будманданчику.