Зразковий догляд за великим стадіоном у селі Велика Олександрівка

Дата: 20.09.2021 11:17

Цілодобова охорона, регулярний полив і косіння трави на футбольному полі, прибирання території та щоденна готовність до проведення матчів і тренувань – так налагоджено утримання великого стадіону в селі Велика Олександрівка.

Чотири співробітники працюють за трудовим договором, укладеним із УКБ Пристоличної сільської ради.

Контролюють утримання стадіону в належному стані інспектор із благоустрою Андрій Кириченко та староста і спортсмен Василь Олійник. Підсумовують якість роботи коротко: «Результатом задоволені, хлопці тут відповідальні».

«Згідно з графіком на стадіоні майже щоденно проходять тренування одного з трьох наших дитячих спортивних футбольних клубів чи трьох дорослих ФК, або ж команди ветеранів. У вихідні організовуємо ігри місцевого значення, часто районного і обласного. Територія повністю освітлена, тому багато охочих займатися спортом ввечері, також  є люди, які рано вранці виходять на пробіжку. Тут проходять заняття з фітнесу», –  розповідає головний за утримання стадіону Олександр Фещенко.

У приміщенні стадіону – оснащені роздягалки, місце для спортивних знарядь, є туалет. Працює літній душ, є вуличні тренажери та дитячий майданчик.

У найближчих планах сільської ради будівництво спортивного  комплексу неподалік. Нині триває коригування проєкту.