Триває підготовка до введення в експлуатацію приміщення школи мистецтв і ремесел

Дата: 24.09.2021 13:54

На початку робочого тижня староста Василь Олійник оглянув процес робіт із усунення раніше виявлених недоліків при будівництві та оздобленні приміщення школи мистецтв і ремесел у селі Велика Олександрівка. Зауваження були озвучені представникам фірми-підрядника під час робочої наради за участі керівників і депутатів Пристоличної сільської ради, що відбулася у серпні цього року.

Станом на 21 вересня 2021 року приміщення не готове до введення в експлуатацію. Нині на об’єкті працюють ремонтники.

Василь Олійник переконався, що уже частково ліквідовано численні тріщини на зовнішньому шарі утеплювача фасаду, а також усуваються недоліки в облицюванні нижньої частини зовнішніх стін.

«Всередині приміщення уже замінено частину підвісної стелі та паркет на ділянках, пошкоджених від протікання, зокрема, у кімнатах на другому поверсі та великій концертній залі. Причина протікання – не якісно зроблена покрівля даху», – розповідає староста й наголошує, що перевірити надійність «роботи над помилками» допоможе великий дощ.

Серед серйозних зауважень Василь Олійник назвав суттєві недоліки у прокладанні мереж водовідведення та системи вентиляції, що досі не ліквідовано.

«Роботи виконуються за кошти обласного бюджету й перебувають на контролі області. Орієнтовна дата введення в експлуатацію приміщення поки не визначена. Об’єкт можна назвати довгобудом. Пристолична сільська рада зі свого боку провела попередній огляд готовності приміщення й висунула низку зауважень. Проєкт школи гарний, потрібний для громади, але з реалізацією – багаторічні  проблеми», – підсумовує староста.