Микола Каськів вітає працівників дошкільної освіти

Дата: 27.09.2021 07:27

Щорічно 27 вересня Україна відзначає професійне свято працівників дошкільної освіти: вихователів, помічників вихователів, завідувачів, і всіх, хто працює в дошкільних установах.

Шановні працівники дошкільної освіти нашої громади!

Прийміть сьогодні теплі поздоровлення від керівників і депутатів Пристоличної сільської ради.

Праця вихователя – важка й відповідальна, але тримається на жіночих плечах.

Тож щиро бажаю, щоб у свята і будні сторицею поверталася вся та турбота, ласка і терпіння, які ви даруєте маленьким вихованцям. Нехай вся любов, яку ви вкладаєте у виховний процес, буде нагороджена великою людською вдячністю і повагою.

Будьте здорові, щасливі, кохані й нехай ваше внутрішнє сяйво освічує шлях маленьким вихованцям. Благополуччя вам і вашим родинам.

Пристолична сільська рада дякує усім колективам дошкільних закладів за професіоналізм і всіляко дбає про розвиток освіти. Нині триває будівництво двох великих дитсадочків у селах Щасливе і Велика Олександрівка. Наша громада повниться дітьми, отже, росте й розвивається.

Спасибі вам, шановні колеги, за величезний внесок у виховання наших найменших громадян.

З повагою Пристоличний сільський голова Микола Каськів.