Найтепліші та найщиріші поздоровлення у перші дні жовтня вам, дорогі наші освітяни!

Дата: 02.10.2021 07:30

Шановні педагоги, працівники та ветерани освітньої галузі Пристоличної громади!

Усі, хто вчить, розвиває, тренує й виховує наших дітей!

Від імені Пристоличної сільської ради й депутатського корпусу щиро вітаю вас із професійним святом!

Цей день об’єднує всіх, чиє благородне покликання – сіяти розумне, добре, вічне в душі й серця наших дітей.

Ви формуєте майбутнє нашої громади, майбутнє нації.

Дозвольте подякувати всім педагогічним колективам наших освітніх закладів, їхнім керівникам, кожному вчителю і вихователю за служіння обраній справі, творчий пошук, високий професіоналізм і життєву мудрість.

Ваша майстерність у шкільному й позашкільному освітньому процесі дає щедрі плоди:  наші випускники вступають до престижних вишів, школярі демонструють глибокі знання на предметних олімпіадах, стають переможцями й призерами у спорті, лауреатами в творчих конкурсах, займаються в гуртках і секціях. Це наша спільна гордість та визнання педагогічної й наставницької роботи.

Пріоритет сільської влади – розвиток освітньої галузі, підтримка вчителя. У нас амбітні плани: розвиток матеріально-технічної бази шкіл і садочків, будівництво нових сучасних закладів.

Разом ми зробили багато, попереду нові  виклики.

Шановні колеги! Щиро бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, радості й натхнення в свята й будні, визнання та шани в суспільстві, втілення в життя задуманого й талановитих вихованців!

Зі святом! З повагою  Пристоличний сільський голова Микола Каськів