Пристолична сільська рада про причини відмови від гучних святкувань Дня вчителя

Дата: 02.10.2021 15:29

У соцмережах з’явилися фотозвіти про урочистості до Дня працівників освіти, що відбулися в сусідніх громадах перед святковими вихідними.

Натомість Пристолична сільська рада привітала педагогів, дотримуючись карантинних обмежень, без масових святкувань. Причина – загрозлива епідеміологічна ситуація в селах ОТГ.

Пристолична сільська рада була змушена скасувати програму святкування Дня працівників освіти в с. Щасливе (ЩНВК) та програму святкування Дня бібліотекаря та 45-річчя Пролісківської сільської бібліотеки в с. Проліски.  Заходи було ухвалено 16 вересня на засіданні виконавчого комітету.

Сільський голова Микола Каськів прокоментував причину непопулярного кроку: «За інформацією місцевих медиків, у селах громади нині відчутне зростання кількості хворих на COVID-19. На жаль, є летальні випадки.

Школи працювали дистанційно.

Наша мета  – не допустити поширення інфекції. Ми пам’ятаємо про весняний спалах епідемії у Пристоличний ОТГ, коли у Щасливому реєстрували найбільше хворих серед сіл Бориспільського району протягом місяця.

Пристолична сільська рада привітала своїх освітян преміями і відзнаками. Шановні педагоги, я вдячний за вашу працю й розуміння ситуації. Ми надолужимо згаяне. Дорогі колеги, щиро бажаю здоров’я всім нам».