Сесія розпочалася з Господньої молитви

Дата: 10.10.2021 09:02

Восьме сесійне засідання Пристоличної сільської ради розпочалося з молитви «Отче наш».

До ради звернувся головуючий – сільський голова Микола Каськів, який закликав колег дотримуватися регламенту, поважати один одного та керуватися інтересами громади у прийнятті рішень.

Також керівник зазначив, що для українського політикуму на всіх рівнях стають популярними молитовні заходи, цікавість суспільства до яких зростає.

«Це дуже важливо, коли різні політичні сили, фракції, представники різних конфесій українського християнства можуть об’єднатися в молитві за розвиток країни, своєї громади, за перемоги і успіхи в роботі для людей. Пропоную і нам помолитися разом», – сказав Микола Каськів.

На перший короткий молитовний захід був запрошений представник релігійної громади (парафії) – капелан української греко-католицької церкви села Щасливе. Він нагадав присутнім про важливість жити й діяти зі словом Божим у серці. Потім усі разом вголос прочитали «Отче наш».

Микола Каськів повідомив, що планує зробити такі заходи традиційними і запрошувати для їх проведення представників інших місцевих церков заради об'єднання політичного і духовного.