Оновлення територій сіл Дударків і Займище

Дата: 10.10.2021 09:33

На жовтневій сесії Пристоличної сільської ради депутати ухвалили рішення про затвердження проєктно-кошторисної документації – «Капітальний ремонт об’єкту благоустрою території Дударківського ЗДО (ясла-садок) «Вербиченька» та виділили кошти в сумі 1 905, 085 тис. грн.

Також депутати проголосували за визнання УКБ замовником і правонаступником, а також виділення коштів по об’єктах: капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної частини вул. Славна в селі Безуглівка; капітальний ремонт тротуару по вул. Гагаріна в селі Безуглівка.

Сільський голова Микола Каськів підкреслив, що пріоритет місцевої влади – це поступовий розвиток усіх територій громади, великих і малих сіл ОТГ.