Діти ОТГ отримають подарунки до зимових свят від Пристоличної сільської ради

Дата: 10.10.2021 21:22

Пристолична сільська рада виділить кошти з місцевого бюджету на подарунки для привітання з Днем святого Миколая та новорічними святами дітей дошкільних навчальних закладів та учнів шкіл ОТГ.

Профільна депутатська комісія розглянула пропозицію, а сесія підтримала розрахунок витрат – 200 грн на одну дитину до кожного з зазначених свят.

Так, у Щасливському ЗДО (ясла-садок) «Ромашка» подарунки до свят  отримають 260 вихованців (на загальну суму 104 тис. грн); у Чубинському ЗДО (ясла-садок) «Джерельце» – 235 діток (подарунки на загальну суму 94 тис. грн); у Великоолександрівському ЗДО (ясла-садок) «Їжачок» – 42 малят (усього 16 800 грн), Дударківський ЗДО (ясла-садок) «Вербиченька» – 98 дошкільнят (39 200 грн), у Пролісківському дитсадку – 165 вихованців (66 000 грн).

Також 640 учнів ОНЗ Щасливського НВК отримають солодощі від «святого Миколая» і 1545 школярів – пакунки до Нового року.

У Дударківській ЗОШ подарунки передбачені до грудневого свята 125 дітям, а до Нового року – 302 учням.

Великоолександрівська ЗОШ: привітають 282 школярі з Днем святого Миколая та 606 дітей з Новим роком.

Пристолична сільська рада керується принципом: усе найкраще – дітям.