АТ «Українська залізниця» запрошує в свою команду фахівців

Дата: 11.10.2021 09:37

Виробничий підрозділ вокзал станції Київ-Пасажирський філії «Вокзальна компанія» акціонерного товариства «Українська залізниця» запрошує в свою команду фахівців 1 категорії (з надання консультативної допомоги).

Освіта вища/базова вища; жін/чол., від 18 до 40 років.

Функціональні обов‘язки: надання пасажирам консультативної допомоги щодо місцезнаходження служб вокзалу; діючого графіку руху поїздів; роз´яснення окремих вимог Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України; здійснення координації пасажирів.

Основні навички претендента (для виконання функціональних обов’язків на посаді) –  впевнене володіння українською мовою; володіння англійською мовою (базовий рівень); вміння спілкуватися з людьми; відповідальність; організованість; акуратність; вміння знаходити інформацію в гаджетах.

Графік роботи/умови роботи:

4-змінний графік роботи (1-й день – з 08:00 до 20:00, 2-й день – з 20:00 до 08:00, 3-й і 4-й дні – вихідні)

Місце роботи – Київ,  пл. Вокзальна, 1 (Центральний залізничний вокзал)

Рівень заробітної плати – (посадовий оклад та винагороди) 14367 грн + 30 -40% премії щомісячно.

Офіційне працевлаштування, соціальний пакет (оплата лікарняних і відпусток), своєчасна виплата заробітної плати (2-рази в місяць), можливість отримання  безкоштовного залізничного квитка двічі на рік.

*Контакти працівника відповідального за кадри:

(044) 333 10 85, (044) 465 20 57, 097-627-75-93 моб. Ятченко Ірина,

(044) 309-77-60 (61) Полегенько Ірина