Організація благоустрою в населених пунктах: молоді дерева та нові майданчики

Дата: 11.10.2021 10:31

Пристолична сільська рада на жовтневому сесійному засіданні узгодила витрати на організацію благоустрою у населених пунктах ОТГ.

Пропозиції були попередньо опрацьовані постійною депутатською комісією з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії Лілія Баркова).

Окрім інших витрат, передбачено 113 300 грн на придбання саджанців дерев для озеленення сіл Проліски, Дударків і Щасливе.

709 800 грн виділено на закупівлю та встановлення дитячих майданчиків на території громади (с. Дударків – 284 440 грн, с. Займище – 101 300 грн, с. Щасливе – 151 700 грн, с. Чубинське – 172 360 грн).

49 934 грн передбачено на виготовлення проєктно-кошторисної документації та отримання позитивного експертного висновку по об’єкту «Капітальний ремонт об’єкту благоустрою – дитячого майданчика – по вул. Незалежності, 47б в селі Дударків».

Планується капітальний ремонт спортивного майданчика в селі Чубинське, вул. Погребняка, 13в та дитячого майданчика в селі Проліски, вул. Паркова, 9.

Також 177 200 грн буде виділено на придбання нових та поточних ремонт уже встановлених дитячих майданчиків у селах Мала та Велика Олександрівка.