Микола Каськів вітає Пристоличну громаду зі святами

Дата: 14.10.2021 06:47

День захисників і захисниць України – свято, започатковане з 2014 року, щорічно відзначається 14 жовтня, водночас із Покровою Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва.

Шановна громадо! Дорогі наші захисники та захисниці!

Завдячуючи мужності й патріотизму наших захисників у різні періоди історії, починаючи з часів козацтва, ми сьогодні живемо і працюємо під мирним небом.

Від імені виконавчого комітету і депутатського корпусу Пристоличної сільської ради щиро вітаю наших земляків, ветеранів різних війн, учасників АТО та ООС, які  проживають у селах громади, також вітаю їхніх рідних і близьких зі святом.

Щирі слова вдячності тим, хто відстоював чи відстоює суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Спасибі за подвиг і виконаний обов’язок, спасибі за служіння українському народу.

Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за Україну….

Довголіття та здоров’я визволителям, які сьогодні захищають чи будують мирне життя на нашій землі.

Нехай Божа Матір береже нас від напастей, завжди буде на сторожі від бід і благословляє на перемоги.

Бажаю, щоб у громаді й наших оселях були добробут і злагода, щоб наші душі повнилися вірою й надією на краще, а серця зігрівала любов.

Шановні земляки, разом ми сильні й непереможні, єдність нашої громади – запорука  успішного розвитку територій.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою Пристоличний сільський голова Микола Каськів.