Які переваги надає роботодавцям офіційне оформлення трудових відносин?

Дата: 19.10.2021 19:06

Які переваги надає роботодавцям офіційне оформлення трудових відносин?

• Це гарантія матеріальної відповідальності працівника, праця якого передбачає обслуговування грошових, товарно-матеріальних цінностей та інші;
  • Це трудова дисципліна;
  • Офіційне оформлення трудових відносин дає можливість скористатися механізмом відшкодування державою витрат роботодавця по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за кожного офіційно працевлаштованого працівника;
  • Це позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу.

Звертаємо увагу роботодавців, якщо ви вважаєте, що використання незадекларованої праці спрощує ведення бізнесу та зменшує фінансові витрати, ви помиляєтеся. Наслідки використання незадекларованої праці значно перевищують витрати, які виникають у разі оформлення трудових відносин із працівниками відповідно до законодавства.

Запровадження карантинних заходів показало, що переваги офіційного працевлаштування вже не видаються пережитком минулого. І на сьогодні кожен, хто веде чесне по відношенню до своєї держави життя, має можливість звернутися до служби зайнятості по безоплатну допомогу: роботодавець - в розв’язанні кадрових питань (підбору персоналу, компенсації ЄСВ) та по матеріальну підтримку на час карантинних обмежень, а працівник - по допомогу в пошуку нової роботи і отриманні виплат на період безробіття.

За детальною інформацією можна звернутися до Бориспільської  міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості: м. Бориспіль, вул.Глибоцька, 4, контактний телефон: (04595)5 09 89.