Встановлення системи відеоспостереження на території ОТГ

Дата: 27.10.2021 10:54

На території Пристоличної сільської ради триває запровадження системи відеоспостереження в місцях розташування контейнерних майданчиків для збору сміття та в місцях, де можуть утворюватися стихійні сміттєзвалища.

Інспектор із благоустрою сіл Щасливе і Проліски Олег Новохат повідомив, що система відеоспостереження має покращити поводження людей із твердими побутовими відходами й змусить порушників дотримуватися загальних правил благоустрою.

«Якщо є зафіксований на відео факт порушення благоустрою, то ми реагуємо спільно з поліцейським офіцером громади. Встановлюємо особу порушника, який має усунути негативні наслідки своїх неправомірних дій або складаємо припис. Було притягнуто до відповідальності кількох осіб. Такі заходи результативні», — розповідає Олег Новохат.

Також інспектор повідомив, що наразі силами Пристоличної сільської ради виконуються роботи з облаштування накриття на діючих сміттєвих майданчиках.

Сільський голова Микола Каськів підкреслив, що якісний благоустрій територій розпочинається з правильного поводження з твердими побутовими відходами, зокрема сміттєві урни і майданчики повинні бути доглянутими, також буде додатково  встановлено нові баки.