Про вартість харчування у закладах освіти

Дата: 29.10.2021 20:00

Із метою забезпечення організації харчування в закладах дошкільної освіти та закладах загальної середньої освіти Пристоличної сільської ради в 2021 році Пристолична сільська рада на сесії 7 жовтня ухвалила рішення про підвищення вартості харчування.

Зокрема рішення зобов’язує завідувачів комунальних закладів дошкільної освіти Пристоличної сільської ради:

1.1) Організувати протягом 2021 року харчування вихованців закладів дошкільної освіти з розрахунку 44 гривні 39 копійок для дітей від 1 до 3 років та 68 гривень 39 копійок для дітей від 3 до 6 (7) років на одну дитину, відповідно до норм харчування у закладах дошкільної освіти для дітей старше одного року.

1.2) Постійно тримати на контролі організацію харчування дітей у закладах дошкільної освіти Пристоличної сільської ради.

2. Зобов’язання директорам комунальних закладів загальної середньої освіти Пристоличної сільської ради:

2.1) Організувати протягом 2021 року для учнів 1-11 класів, які належать до пільгових категорій: дітей-сиріт, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-напівсиріт, дітей – інвалідів, дітей з багатодітних родин, дітей з сімей, які потрапили в складні життєві обставини, дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції, дітей з тимчасово переселених родин, безкоштовне одноразове гаряче харчування з розрахунку 24 гривні 15 коп на дитину віком від 6 років, відповідно до норм харчування у закладах загальної середньої освіти для одноразового харчування учнів.

2.2) Забезпечити гарячими сніданками відповідно до запитів батьків учнів 1–11 класів за батьківські кошти.

2.3) Організувати для учнів 1–4 класів, які відвідують групи продовженого дня, додаткове гаряче харчування за батьківські кошти відповідно до норм харчування».

Дане рішення набуло чинності з 01.10.2021 року.

Контроль за виконанням цього рішення покладено на Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я Пристоличної сільської ради.