«Пристоличний Медичний Центр» отримав ліцензію, триває підготовка документів для підписання договору з НСЗУ

Дата: 30.10.2021 17:27

На сайті Міністерства охорони здоров’я України розміщено наказ від 11.10.2021 №2205 про ліцензування медичної практики КНП «Пристоличний Медичний Центр» Пристоличної сільської ради, Київської області, Бориспільського району, в Щасливе, вул. Лермонтова, 9. Ідентифікаційний код: 44562388.

Витяг із наказу: Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики:

•          місце провадження діяльності: с. Мала Олександрівка, вул. Центральна, 88, за спеціальностями молодших спеціалістів із медичною освітою: сестринська справа, лікувальна справа;

•          с. Щасливе, вул. Лермонтова, 9, за спеціальностями: загальна практика – сімейна медицина, організація і управління охороною здоров’я, терапія; за спеціальностями молодших спеціалістів із медичною освітою: сестринська справа, лікувальна справа;

•          с. Проліски, вул. Паркова, 6, за спеціальністю: загальна практика – сімейна медицина; за спеціальностями молодших спеціалістів із медичною освітою: сестринська справа, лікувальна справа;

•          с. Дударків, вул. Незалежності, 47, за спеціальністю: загальна практика – сімейна медицина; за спеціальностями молодших спеціалістів із медичною освітою: сестринська справа, лікувальна справа;

•          с. Чубинське, вул. Садово-Дачна, 1А, за спеціальністю: загальна практика – сімейна медицина; за спеціальністю молодших спеціалістів із медичною освітою: сестринська справа;

•          с. Велика Олександрівка, вул. Петлицького, 1А, за спеціальностями молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа, лікувальна справа.

Сільський голова Микола Каськів про початок роботи місцевої первинки:   «Наша громада першою в районі створила комунальне некомерційне підприємство, медичний заклад первинної ланки й отримала ліцензію. Я переконаний, що нам вдасться реалізувати задумане щодо розвитку місцевої медицини за підтримки депутатського корпусу.

Спасибі колегам, юристам, лікарям, усім, хто долучився до створення КНП. Окремо дякую депутатам за підтримку і розуміння важливості такого кроку».

Процес триває

Виконувачем обов’язків директора КНП призначено Анастасію Покозацьку, головного лікаря Щасливської МА ЗПСМ.

«Нині готуємо документи для підписання договору з Національною службою здоров’я України на фінансування з державного бюджету в 2022 році. До кінця поточного року плануємо завершити процедуру з дозвільними документами. Паралельно тривають роботи з забезпечення інклюзії в окремих медзакладах», – повідомила Анастасія Покозацька.

За інформацією в.о. директорки, всі медпрацівники закладів охорони здоров’я Пристоличної ОТГ погодилися працювати у місцевій первинці.