ОГОЛОШЕННЯ про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КНП «ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР» Пристоличної сільської ради

Дата: 02.11.2021 11:21

КНП «ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР» Пристоличної сільської ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись розпорядженням сільського голови Пристоличної сільської ради №516 від 02.11.2021 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР» Пристоличної сільської ради», Пристолична сільська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «ПРИСТОЛИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР» Пристоличної сільської ради.

Конкурсна комісія утворюється у складі шість осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять:

1) представники органу управління;

2) представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

1. наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  2. накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення — протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  3. наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Пристоличної сільської ради за адресою: с. Щасливе, вул. Фестивальна 39, протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення, а саме до 16 листопада 2021 року включно.

Для участі у складі конкурсної комісії необхідно надати до Пристоличної сільської ради наступні документи:

1. лист у довільній формі щодо участі у складі комісії, підписаний заявником особисто;
  2. копію паспорта громадянина України;
  3. згоду на обробку персональних даних (додаток 1 до Оголошення про формування конкурсної комісії);
  4. попередження про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції» (додаток 2 до Оголошення про формування конкурсної комісії);
  5. від громадської організації:  засвідчені належним чином копії затвердженого в установленому порядку статуту громадської організації та документа про державну реєстрацію (з метою підтвердження функціонального спрямування громадської організації та її державної реєстрації).

Документи приймаються та реєструються за адресою: 08325, Київська область, Бориспільський район, село Щасливе, вулиця Фестивальна 39, Пристолична сільська рада. Номер телефона для довідок: 04595-35-646.