Місцеві медики наголошують, що COVID-19 діє агресивніше

Дата: 03.11.2021 11:51

Місцеві медики застерігають, що ситуація з поширенням COVID-19 на території Пристоличної громади загрозлива.

«Хвороба стала агресивнішою, у невакцинованих осіб захворювання прогресує швидко, з ускладненнями. Ті люди, які запізно звернулися до лікарів, потребували стаціонарного лікування і кисневої підтримки, – розповідає Анастасія Покозацька, в. о. директора КНП «Пристоличний Медичний Центр». – У поодиноких випадках, коли хворими виявилися вакциновані особи, то недугу вони перенесли в легкій формі на самоізоляції».

Шановні громадяни, вакцинуватися можна в будь-якому медзакладі ОТГ!

До теми

За повідомленням КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування», станом на 1 листопада в ковідному відділенні з 85 ліжок було зайнято 83, а також 6 тяжко хворих пацієнтів знаходилися в реанімації. Наголошувалося, що кількість кисню обмежена, оскільки інфіковані потребують у рази більше кисневої підтримки, ніж в попередні хвилі пандемії. Нині COVID-19 діє агресивніше.

Щеплення – рятує життя! Зробіть правильний вибір!